Pripravili sme pre Vás odpovede na otázky k opatrovateľským kurzom, ktoré nám kladiete najčastejšie:

1. Ako sa môžem prihlásiť na opatrovateľský kurz?

Prihlásiť sa môžete rýchlo a z pohodlia Vášho domova prostredníctvom ONLINE FORMULÁRA na našej internetovej stránke, alebo osobne priamo v našej kancelárií. Po kompletnom vyplnení prihlasovacích údajov prosím postupujte podľa inštrukcií, ktoré sa Vám zobrazia. Po spracovaní prihlášky Vás budeme kontaktovať telefonicky.

2. Kedy v priebehu dňa prebieha opatrovateľský kurz?

Opatrovateľský kurz prebieha v kombinovanej forme. Prednášková časť môže prebiehať ako v ranných, tak aj v poobedných hodinách.

3. Ako dlho trvá opatrovateľský kurz?

Celková dĺžka opatrovateľského kurzu je 5-6 týždňov.

4. Dostanem materiály k opatrovateľskému kurzu?

Áno, na začiatku opatrovateľského kurzu Vám dáme kompletné materiály, ktoré sú potrebné k úspešnému zvládnutiu opatrovateľského kurzu.

5. Je možné pristúpiť do opatrovateľského kurzu?

V prípade, že máte záujem o už začatý opatrovateľský kurz a radi by ste do neho pristúpili, kontaktuje nás prosím telefonicky na telefónnych číslach: 0915 863 666, 0910 385 238 alebo 0949 152 774. Prípadne vyplňte ONLINE FORMULÁR a my Vás budeme kontaktovať s ďalšími informáciami. 

6. Kde všade je Váš opatrovateľský kurz platný a kto ho organizuje?

Opatrovateľský kurz je akreditovaný Ministerstvom práce sociálnych vecí a rodiny SR v rozsahu 230 hodín, jeho organizátorom na celom Slovensku je spoločnosť BM WORK AGENCY. Opatrovateľský kurz je platný v krajinách EÚ, môžete ho využiť ako opatrovateľ/ka na Slovensku, v Rakúsku, Nemecku a ďalších krajinách EÚ.

7. Vydávate certifikát o absolvovaní opatrovateľského kurzu aj v nemčine?

Áno, pozrite si náš certifikát. Certifikát opatrovateľského kurzu vydávame automaticky v slovenskom a nemeckom jazyku. V prípade potreby vieme certifkát o absolvovaní opatrovateľského kurzu vydať aj v iných jazykoch.

8. Koľko praktických hodín je počas výuky opatrovateľského kurzu?

Prax počas opatrovateľského kurzu je v rozsahu 80 hodín. Ak pracujete ako opatrovateľ/ka na Slovensku môžeme Vám túto opatrovateľskú prax uznať.

Kontakty

BM WORK AGENCY, s.r.o.
Legionárska 25, 911 01 Trenčín

Email: info@bmagency.sk
Mobil: +421 (0)915 863 666
 +421 (0)910 385 238
 +421 (0)949 152 774

Súbory cookie použité na tejto stránke sú kategorizované a nižšie si môžete prečítať o každej kategórii a povoliť alebo zakázať niektoré alebo všetky z nich. Ak sú kategórie, ktoré boli predtým povolené, zakázané, odstránia sa z vášho prehliadača všetky súbory cookie priradené k tejto kategórii.