Pripravili sme pre Vás odpovede na otázky k opatrovateľským kurzom, ktoré nám kladiete najčastejšie:

1. Ako sa môžem prihlásiť na opatrovateľský kurz?

Prihlásiť sa môžete rýchlo z pohodlia Vášho domova prostredníctvom ONLINE FORMULÁRA na našej internetovej stránke, alebo osobne priamov našej kancelárií. Po kompletnom vyplnení prihlasovacích údajov prosím postupujte podľa inštrukcií, ktoré sa Vám zobrazia. Po spracovaní prihlášky Vás budeme kontaktovať telefonicky a zašleme Vám informácie na email.

2. Kedy v priebehu dňa prebieha opatrovateľský kurz?

V našej ponuke si môžete vybrať z dennej,večernej, externej formy opatrovateľského kurzu podľa Vašich potrieb. Formu opatrovateľského kurzu si vyberáte pri prihlásení sa na opatrovateľský kurz.

3. Ako dlho trvá opatrovateľský kurz?

Opatrovateľský kurz je možné absolvovať už za 21 dní.

4. Dostanem materiály k opatrovateľskému kurzu?

Áno, na začiatku opatrovateľského kurzu Vám dáme kompletné prednášky z kurzu.

5. Je možné pristúpiť do opatrovateľského kurzu?

V prípade, že máte záujem o už začatý opatrovateľský kurz a radi by ste do neho pristúpili prosim kontaktuje nas telefonicky na  týchot telefónnych číslach 0915 863 666, 0910 385 238 alebo 0949 152 774. Prípadne vyplňte ONLINE FORMULÁR a my Vás budeme kontaktovať s ďalšími informáciami. 

6. Mám absolvovaný opatrovateľský kurz s nízkym počtom hodín, môžem si kurz doplniť?

Áno, doplnenie opatrovateľského kurzu je možné. Pre doplnenie je potrebné nás kontaktovať, aby sme Vám potvrdili potrebný rozsah doplnenia, podmienky a taktiež cenu opatrovateľského kurzu.

7. Kde všade je Váš opatrovateľský kurz platný a kto ho organizuje?

Opatrovateľský kurz je akreditovaný Ministerstvom práce sociálnych vecí a rodiny SR v rozsahu 230 hodín, jeho organizátorom na celom Slovensku je spoločnosť BM WORK AGENCY. Opatrovateľský kurz je platný v krajinách EÚ, môžete ho využiť ako opatrovateľ/ka na Slovensku, v Rakúsku, Nemecku a ďalších krajinách EÚ.

8. Vydávate certifikát o absolvovaní opatrovateľského kurzu aj v nemčine?

Áno, pozrite si náš certifikát. Certifikát opatrovateľského kurzu vydávame automaticky v slovenskom a nemeckom jazyku. V prípade potreby vieme certifkát o absolvovaní opatrovateľského kurzu vydať aj v iných jazykoch.

9. Koľko praktických hodín je počas výuky opatrovateľského kurzu?

Prax je počas opatrovateľského kurzu v rozsahu 80 hodín. Ak pracujete ako opatrovateľ/ka na Slovensku môžeme Vám túto opatrovateľskú prax uznať.

Kontakty

BM WORK AGENCY, s.r.o.
Legionárska 25, 911 01 Trenčín

Email: info@bmagency.sk
Mobil: +421 (0)915 863 666
 +421 (0)910 385 238
 +421 (0)949 152 774