Opatrovateľský kurz BM Agency organizuje ako jednu z niekoľkých foriem vzdelávania. Spoločnosť pôsobí v oblasti služieb a vzdelávania. Opatrovateľský kurz BM je akreditovaným kurzom, v rozsahu 230 hodín. Spoločnosť má sídlo v Trenčíne, ale pôsobí po celom územi Slovenska, kde organizuje jednotlivé vzdelávacie procesy. Okrem opatrovateľkého kurzu organizujeme ďalšie kurzy, nielen pre opatrovateľky. Ide o Nemčinu pre opatrovateľky, Kurzy anglického jazyka, Kurzy odbornej spôsobilosti na SBS a iné.

Opatrovateľský kurz je vyučovaný najkvalitnejšími lektormi a zakladáme si na profesionálnom prístupe celého koletívu. Opatrovateľské kurzy zabezpečujeme za najnižšie ceny, najvyššej kvalite, najrýhlejšie na Slovensku a s najvýhodnejšími zľavami a bonusmi. Našou výhodou je, že pre Vás pracujeme aj po absolvovaní opatrovateľského kurzu a to tak, že pracujeme na Vašom umiestnení v zahraničí na pozícii opatrovateľky. Naše kurzy majú tradíciu, spĺňajú všetky požiadavky a sú uznávané doma aj v zahraničí. Naši pracovníci sú ochotní poradiť Vám a pomôcť aj po ukončení kurzu.

Opatrovateľské kurzy organizujeme pre jednotlivcov, mestá, spoločnosti, opatrovateľské domy a pod. Naši klienti sú po ukončení opatrovateľského kurzu plne spôsobilí výkonu práce opatrovateľky doma alebo v zahraničí. Certifikáty opatrovateľského kurzu vydávame v slovenskom aj nemeckom jazyku. Neustále pracujeme na tom, aby sme svoju ponuku rozširovali a prispôsobovali Vašim požiadavkám. Naša činnosť v oblasti vzdelávania je spojená taktiež s vydavateľskou činnosťou. Pre účastníkov kurzu opatrovania sme pripravili ako darček knihu Nemčina pre opatrovateľky.

Tešíme sa na Vás a veríme, že sa čoskoro osobne presvedčíte o našich kvalitách.

 

JUDr. Lukáš Mikolaj
Konateľ
BM Centrum, s.r.o.

Kontakty

BM WORK AGENCY, s.r.o.
Legionárska 25, 911 01 Trenčín

Email: info@bmagency.sk
Mobil: +421 (0)915 863 666
 +421 (0)910 385 238
 +421 (0)949 152 774

Súbory cookie použité na tejto stránke sú kategorizované a nižšie si môžete prečítať o každej kategórii a povoliť alebo zakázať niektoré alebo všetky z nich. Ak sú kategórie, ktoré boli predtým povolené, zakázané, odstránia sa z vášho prehliadača všetky súbory cookie priradené k tejto kategórii.